O INWESTYCJI

158

mieszkań

37-56 m2

metraż mieszkań

2-3

ilość pokoi

2026-2028

termin oddania

Nowoczesne Osiedle Przystań Lotnisko

Przystań Lotnisko to nowoczesne osiedle charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia oraz nowoczesną architekturą. Inwestycja położona jest w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Lotnisko niedaleko trasy średnicowej oraz parku miejskiego. Inwestycja składać się będzie z dwóch budynków wielorodzinnych wyposażonych w windę osobową i zespołu garaży zewnętrznych. Pierwszy budynek wielorodzinny (84 mieszkania, 64 komórki lokatorskie i 17 garaży jednostanowiskowych) będzie oddany do użytkowania w 2026 r.

Udogodnienia i Lokalna Infrastruktura

Osiedle Przystań Lotnisko będzie wielofunkcyjnym miejscem, na którym planowany jest sklep spożywczy typu Żabka, plac zabaw, stojaki rowerowe, zieleń zaprojektowana przez architekta, czyli wszystko czego potrzeba do wygodnego życia. Oprócz wymienionych udogodnień w niedalekiej odległości znajduje się Szkoła Podstawowa nr 21, Niepubliczne Przedszkole Bajkolandia, cztery supermarkety, basen, hala widowisko-sportowa, przychodnia lekarska i kościół. Natomiast dostęp do komunikacji miejskiej zapewni szybki i bezproblemowy dojazd do każdego miejsca w mieście. Przystań Lotnisko to doskonała propozycja, która zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby, rodziny z dziećmi jak i seniorów szukających spokoju i wygody.

GALERIA

FOLDER INWESTYCJI

OKOLICA

Apteka

3 min

Sklep POLOmarket

8 min

Sklep osiedlowy Żabka

2 min

Park miejski

2 min

Centrum miasta

8 min

Szpital

7 min

Przedszkole

3 min

Szkoła podstawowa, basen

3 min

GARAŻE / KOMÓRKI LOKATORSKIE / PARKING

MIESZKANIA

Znajdź mieszkanie / dom

Powierzchnia

od
m2
do
m2

Pokoje

od
m2
do
m2

Piętro

od
m2
do
m2

Zadzwoń / zapytaj

o mieszkanie / dom / kredyt

 

Biuro sprzedaży

tel.: 882-117-945

e-mail: sprzedaz@inpak.pl

 

Wyślij wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Siedziba firmy

  Inpak Investments sp. z o.o.
  Generalny Wykonawca sp. k.
  ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
  tel. 660 829 388
  e-mail: inpak@inpak.pl

  Biuro sprzedaży

  ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
  tel. 882 117 945
  e-mail: sprzedaz@inpak.pl

  © 2024 INPAK. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Wykonanie Virtualmedia
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję