O INWESTYCJI

1

parterowy budynek mieszkalny jednorodzinny

204,26m2

powierzchnia domu z garażem i pom. gospodarczym

1248 m2

powierzchnia działki

sierpień 2024

termin sprzedaży

Budynek Z199 pracowni architektonicznej Z500

Budynek Z199 pracowni architektonicznej Z500 to piękny, parterowy dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym zlokalizowany w północnej części Grudziądza przy ul. Orzechowej.

Komfortowe Wyposażenie

Obszerna strefa dzienna została podzielona na aneksy, umożliwiając swobodną aranżację przestrzeni mieszkalnej. W strefie nocnej zaplanowano cztery sypialnie z dużymi oknami, wygodną łazienkę oraz pralnię. Sypialnia gospodarzy to azyl z oddzielną garderobą i prywatną łazienką oraz wyjściem na taras.

Przemyślany Układ i Funkcjonalność

Budynek składa się z przestronnego salonu o powierzchni 40 m2 i czterech pokoi. Wnętrze posiada bogaty i przemyślany program funkcjonalny. Strefy dzienną oraz nocną wyraźnie wydzielono, co podnosi komfort użytkowania.

GALERIA

Nowoczesne Technologie i Dobra Lokalizacja

Budynek będzie wykonany według najnowszych technologii z zachowaniem najwyższych wymogów w zakresie izolacyjności termicznej i standardu wykończenia. Dojazd do nieruchomości będzie odbywać się bezpośrednio z ul. Paderewskiego w ul. Orzechową.

Dogodna Infrastruktura

W niedużej odległości od osiedla znajdują się dwa markety spożywcze Biedronka, Szkoła Podstawowa nr 4, Niepubliczne Przedszkole oraz Kościół. W okolicy funkcjonuje również restauracja McDonald’s, a w niedługim czasie ma ruszyć budowa marketu spożywczego Lidl. Ulicą Paderewskiego kursują autobusy komunikacji miejskiej umożliwiając w 20-25 minut dojazd do kina, teatru, szpitala czy centrum handlowego. Z199 Orzechowa to doskonała propozycja dla ludzi ceniących wygodę i komfort.

OKOLICA

Sklep Spożywczy

5 min

Szkoła podstawowa

5 min

Park

5 min

Plaża nad jeziorem

15 min

VIDEO

Zadzwoń / zapytaj

o mieszkanie / dom / kredyt

 

Biuro sprzedaży

tel.: 882-117-945

e-mail: sprzedaz@inpak.pl

 

Wyślij wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Siedziba firmy

  Inpak Investments sp. z o.o.
  Generalny Wykonawca sp. k.
  ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
  tel. 660 829 388
  e-mail: inpak@inpak.pl

  Biuro sprzedaży

  ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
  tel. 882 117 945
  e-mail: sprzedaz@inpak.pl

  © 2024 INPAK. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Wykonanie Virtualmedia
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję