O INWESTYCJI

20

budynków jednorodzinnych

200 m2

powierzchnia całkowita

780-930 m2

powierzchnia działek

2019

rok budowy

Lokalizacja i charakterystyka osiedla

Osiedle „Rezydencje Warszawskie” zlokalizowane przy ul. Warszawskiej 50 jest już w pełni zrealizowane i sprzedane. Zostało zbudowane w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja znajduje się na terenie Grudziądza, w pięknej okolicy o charakterze leśnym i składa się z dziesięciu domów bliźniaczych, co daje dwadzieścia budynków jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 172 m2 bez garażu i kotłowni (całkowita 200 m2). Działki mają zróżnicowane wielkości, mieszczące się w przedziale od 780 m2 do 930 m2. Osiedle jest usytuowane w odległości 2,0 km od osiedla „Lotnisko”, gdzie znajduje się szkoła z basenem, przedszkole i dyskonty spożywcze.

Architektura i infrastruktura osiedla

Architektura budynków jest nowoczesna, z dużymi nasłonecznionymi balkonami oraz tarasami. Całe osiedle jest ogrodzone i wyposażone w automatyczną bramę wjazdową. Na terenie osiedla znajduje się wydzielony i urządzony plac zabaw dla dzieci. Drogi dojazdowe oraz wewnętrzne na osiedlu są utwardzone kostką betonową i oświetlone lampami osiedlowymi.

GALERIA

LOKALIZACJA

Wyposażenie domów

Budynki, w zależności od standardu deweloperskiego, posiadają bogate wyposażenie, takie jak rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym, okna trzyszybowe, drzwi balkonowe przesuwne, klimatyzację salonu, instalację centralnego odkurzacza, garaż jednostanowiskowy i wiele innych udogodnień. Osiedle jest podłączone do kanalizacji miejskiej, a ogrzewanie jest realizowane za pomocą nowoczesnych dwufunkcyjnych pieców gazowych.

Media i życie codzienne

Dodatkowo, na osiedle została doprowadzona miejska telewizja kablowa TVK SM oraz superszybki Internet światłowodowy. Lokalizacja osiedla pozwala na odpoczynek od pośpiechu i zgiełku miasta, jednocześnie umożliwiając szybki dostęp do niezbędnych miejsc, takich jak sklepy, szkoły czy szpital. Zapraszamy do obejrzenia filmu, który przedstawia zaawansowanie budowy osiedla w październiku 2019 roku pod tytułem FILM REZYDENCJE WARSZAWSKIE oraz do umówienia się na obejrzenie osiedla i domu pokazowego pod numerem telefonu: 604-061-984.

OKOLICA

Siedziba firmy

Inpak Investments sp. z o.o.
Generalny Wykonawca sp. k.
ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
tel. 660 829 388
e-mail: inpak@inpak.pl

Biuro sprzedaży

ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
tel. 882 117 945
e-mail: sprzedaz@inpak.pl

© 2024 INPAK. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję