O INWESTYCJI

4

domy jednorodzinne

122 m2

powierzchnia użytkowa

805-1205 m2

powierzchnia działek

2016

rok budowy

Osiedle Zielone Wzgórze

Osiedle Zielone Wzgórze zostało zaplanowane jako miejsce do budowania przyszłości! Inwestycja realizowana była w Nowej Wsi bezpośrednio przy granicy administracyjnej Grudziądza. Osiedle położone było w spokojnej okolicy z widokiem na Grudziądz. Nieskomplikowany i szybki dojazd do Trasy Średnicowej gwarantował bezproblemowe dotarcie do miejsc, które były dla Ciebie ważne.

Przyjazna Lokalizacja i Komunikacja

Przyjazna lokalizacja osiedla umożliwiała korzystanie z komunikacji miejskiej, co ułatwiało przemieszczanie się Tobie i Twoim bliskim na terenie całego miasta.

GALERIA

Architektura i Wykończenie

Na osiedlu powstały 4 parterowe budynki jednorodzinne o nowoczesnej architekturze i wysokim standardzie wykończenia. Działki o powierzchni ok. 1000 m² umożliwiały wypoczynek po całodziennym dniu pracy.

Komfort i Spokój

Zielone Wzgórze było doskonałą propozycją, która zadowoliła zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby jak i rodziny z dziećmi. Domy zostały już sprzedane, oferując nowym mieszkańcom komfort i spokój.

OKOLICA

Siedziba firmy

Inpak Investments sp. z o.o.
Generalny Wykonawca sp. k.
ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
tel. 660 829 388
e-mail: inpak@inpak.pl

Biuro sprzedaży

ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
tel. 882 117 945
e-mail: sprzedaz@inpak.pl

© 2024 INPAK. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję