O INWESTYCJI

16

domów jednorodzinnych

139m2

powierzchnia użytkowa

400-1958 m2

powierzchnia działek

2022

rok budowy

Osiedle Zielone Wzgórze II

Osiedle Zielone Wzgórze etap II jest kontynuacją budowy osiedla domów jednorodzinnych w Nowej Wsi koło Grudziądza. W pierwszym etapie zostały wybudowane 4 budynki jednorodzinne parterowe.

Rozbudowa i Nowe Możliwości

W drugim etapie powstanie 7 piętrowych budynków bliźniaczych (14 jednorodzinnych) i jeden parterowy budynek jednorodzinny. Budynki, które powstaną w drugim etapie, stanowiły będą oddzielny segment osiedla z własną bramą wjazdową i drogą wewnętrzną.

GALERIA

Lokalizacja i Infrastruktura

Osiedle położone będzie w spokojnej okolicy z widokiem na Grudziądz. Do osiedla dojechać będzie można zarówno od strony Nowej Wsi jak i Grudziądza. Dojazd z osiedla do trasy średnicowej, przedszkola, szkoły czy przychodni lekarskiej zajmować będzie tylko kilka minut.

Standard EKO Premium+

Wielkości działek będą zróżnicowane i wynosić będą od 400 do 1958 m2. Budynki będą budowane z zastosowaniem najnowszych rozwiązań izolacyjnych. Ogrzewanie realizowane będzie za pomocą nowoczesnej pompy ciepła. W najwyższym standardzie wykonania EKO Premium+, budynek będzie wyposażony w instalację fotowoltaiczną wytwarzającą prąd na potrzeby danego budynku. Będzie to pierwsze „zielone osiedle” w Grudziądzu, które nie będzie zanieczyszczało środowiska. Zielone Wzgórze to doskonała propozycja dla ludzi młodych i starszych. Usytuowanie osiedla oraz bliskość infrastruktury miejskiej zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby jak i rodziny z dziećmi.

OKOLICA

Siedziba firmy

Inpak Investments sp. z o.o.
Generalny Wykonawca sp. k.
ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
tel. 660 829 388
e-mail: inpak@inpak.pl

Biuro sprzedaży

ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
tel. 882 117 945
e-mail: sprzedaz@inpak.pl

© 2024 INPAK. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję