O INWESTYCJI

42

mieszkania

31-56 m2

metraż mieszkań

1-4

ilość pokoi

2024

termin oddania

Komfort w sercu miasta

Apartamenty Ułańskie to wyjątkowe osiedle mieszkaniowe, charakteryzujące się wysokim standardem wykończenia oraz spokojną okolicą. Nasza nowa inwestycja to czteroklatkowy, trzykondygnacyjny budynek przy ul. Zaułek w Grudziądzu. W obiekcie znajdować się będą 42 lokale mieszkalne. Do każdego lokalu mieszkalnego przynależeć będzie komórka lokatorska i miejsce parkingowe. Mieszkania na parterze posiadały będą ogródki przydomowe oraz zewnętrzne rolety z napędem elektrycznym. W mieszkaniach na piętrach będą balkony. W bliskiej okolicy znajdują się supermarkety, przedszkola, szkoły, przychodnia lekarska i kościół. Lokalizacja osiedla umożliwia szybki i wygodny dojazd do pracy, szkoły czy na zakupy. Apartamenty Ułańskie to doskonała propozycja dla młodych rozpoczynających swoje dorosłe życie jak i dla starszych szukających spokoju i wygody.

Idealne Miejsce dla Rodziny

Szukasz idealnego miejsca dla Twojej rodziny? Nowe Apartamenty Ułańskie to odpowiedź na Twoje potrzeby. Położone w spokojnej okolicy Grudziądza, oferują luksusowe mieszkania z wysokim standardem wykończenia. Każde mieszkanie wyposażone jest w komórkę lokatorską i miejsce parkingowe, zapewniając wygodę i funkcjonalność. Mieszkania na parterze zachwycają przestronnymi ogródkami, natomiast te na piętrach oferują balkony, idealne na chwile relaksu. Bliskość sklepów, przedszkoli, szkół oraz innych udogodnień sprawia, że życie w Apartamentach Ułańskich to czysta wygoda. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z samodzielnym życiem, czy szukasz spokojnego miejsca dla Twojej rodziny, Apartamenty Ułańskie spełnią Twoje oczekiwania.

GALERIA

VIDEO

PROSPEKT INFORMACYJNY

OKOLICA

Apteka

5 min

Sklep Dino

5 min

Park 900-lecia

7 min

Wisła

10 min

Centrum miasta

10 min

Ogród botaniczny

10 min

Przystanek tramwaj / autobus

3 min

Szkoła podstawowa

5 min

MIESZKANIA

Znajdź mieszkanie / dom

Powierzchnia

od
m2
do
m2

Pokoje

od
m2
do
m2

Piętro

od
m2
do
m2

Zadzwoń / zapytaj

o mieszkanie / dom / kredyt

 

Biuro sprzedaży

tel.: 882-117-945

e-mail: sprzedaz@inpak.pl

 

Wyślij wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.

  Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.

  Siedziba firmy

  Inpak Investments sp. z o.o.
  Generalny Wykonawca sp. k.
  ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
  tel. 660 829 388
  e-mail: inpak@inpak.pl

  Biuro sprzedaży

  ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
  tel. 882 117 945
  e-mail: sprzedaz@inpak.pl

  © 2024 INPAK. Wszelkie prawa zastrzeżone

  Wykonanie Virtualmedia
  Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

  Administrator Danych
  Polityka Prywatności
  Akceptuję