O INWESTYCJI

6

domów jednorodzinnych

169-191m2

powierzchnia domu

1006-1859 m2

powierzchnia działek

2022

rok budowy

Osiedle Zielone Wzgórze etap III: Ostatni Etap Budowy

Osiedle Zielone Wzgórze etap III jest kontynuacją i ostatnim etapem budowy tego osiedla. Lokalizacja inwestycji na wzgórzu zapewni malownicze widoki na panoramę Grudziądza.

Kolejny Etap Rozwoju

W pierwszym etapie zostały wybudowane cztery budynki jednorodzinne parterowe. W drugim etapie powstało siedem piętrowych budynków bliźniaczych i jeden parterowy budynek jednorodzinny. W trzecim etapie powstanie sześć budynków jednorodzinnych parterowych i trzy piętrowe budynki bliźniacze.

GALERIA

Infrastruktura i Dostępność

Ostatni etap osiedla będzie osiedlem otwartym z oświetloną i utwardzoną drogą wewnętrzną. Do osiedla dojechać będzie można zarówno od strony Nowej Wsi jak i Grudziądza. Dojazd z osiedla do trasy średnicowej, przedszkola, szkoły czy przychodni lekarskiej to raptem kilka minut.

Standard EKO Premium+

Wielkości działek będą zróżnicowane i wynosić będą od 550 do 1800 m2. Budynki będą budowane z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań izolacyjnych. Ogrzewanie realizowane będzie za pomocą nowoczesnej, kompaktowej pompy ciepła. W najwyższym standardzie wykonania EKO Premium+, budynek będzie wyposażony w instalację fotowoltaiczną. Zielone Wzgórze to doskonała propozycja zarówno dla ludzi młodych jak i starszych. Usytuowanie osiedla oraz bliskość infrastruktury miejskiej zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby jak i rodziny z dziećmi.

OKOLICA

Siedziba firmy

Inpak Investments sp. z o.o.
Generalny Wykonawca sp. k.
ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
tel. 660 829 388
e-mail: inpak@inpak.pl

Biuro sprzedaży

ul. Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
tel. 882 117 945
e-mail: sprzedaz@inpak.pl

© 2024 INPAK. Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie Virtualmedia
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję